گتوزو: نه تسلیم شده‌ام، نه اخراج

گنارو گتوزو ادعاهای مطرح شده درباره اینکه او در آستانه اخراج از آث میلان قرار دارد را به شدت تکذیب کرده و می‌گوید هنوز تصمیمی درباره آینده او در این باشگاه گرفته نشده است.

به گزارش “ورزش سه”، گنارو گتوزو، سرمربی آث میلان، شایعات مطرح شده درباره جدایی قریب‌الوقوع خود از این باشگاه را به شدت تکذیب کرده و می‌گوید فعلا هیچ تصمیمی درباره آینده او در آث میلان گرفته نشده. این در حالی است که گتوزو اخیراً از سوی هواداران میلان هدف سخت‌ترین حملات قرار داشته و رسانه‌های ایتالیایی می‌گویند او بدون تردید در پایان فصل جای خود را به مربی دیگری داده و میلان را ترک خواهد کرد.

میلان در هفت بازی اخیر خود در سری آ تنها موفق به کسب 5 امتیاز شده و در حال حاضر با قرار گرفتن در رتبه هفتم جدول لیگ، با احتمال نرسیدن به سهمیه چمپیونزلیگ فصل آینده روبرو است.

گتوزو که در آستانه بازی امروز میلان و بولونیا در سری آ، در آخرین تمرین تیمش پیش از این بازی حضور داشت به خبرنگاران گفت:” وقتی تیمی در هفت بازی فقط 5 امتیاز بدست می‌آورد این شرایط و این حرفها طبیعی است. ولی فکر می‌کنید من تسلیم می‌شوم؟ به گذشته من نگاه کنید. من 17سال است که همیشه تا آخرین لحظه جنگیده‌‌ام. وقتی به جایی برسم که دیگر اشتیاقی در دلم باقی نمانده باشد در خانه می‌مانم با بچه‌ها و سگهایم بازی می‌کنم و از زندگی لذت می‌برم”.

سرمربی میلان در ادامه گفت:” اگر استعفا داده بودم الان با همه بازیکنان تیم به این اردوی تمرینی نمی‌آمدم. در لحظات دشوار سرمربی اولین کسی است که باید هدف قرار بگیرد و مصلوب شود. ولی اینکه من تسلیم شده‌ام یا اخراج شده‌ام صحت ندارد”.

منبع : ورزش3