رندر جدید و باکیفیتی از گوگل پیکسل 3a مشاهده شد

رندر جدید و باکیفیتی از گوگل پیکسل 3a مشاهده شد

 

به‌ فاصله‌ی بسیار کوتاهی از انتشار رندرهای رسمی فاش‌‌شده از گوشی هوشمند پیکسل 3a گوگل، رندر جدید باکیفیتی از میان‌رده‌ی بعدی گوگل دیده شد.

هفته‌ی قبل، رندرهای رسمی و فاش‌شده‌ی گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL پیش از موعد رونمایی مشاهده شد. براساس آخرین اخبار، ایوان بلس رندر جدیدی از گوشی هوشمند میان‌رده‌ی بعدی گوگل را با رزولوشن فراوان به‌اشتراک گذاشته است.

پیش‌تر نیز گفته شده بود گوگل در‌حال‌توسعه‌ی نسخه‌ی ارزان‌قیمت‌تر آخرین گوشی هوشمند پیکسل است؛ اما هنوز جزئیات زیادی درباره‌ی مشخصات فنی دستگاه منتشر نشده است.

براساس آخرین شایعات، انتظار می‌رود پیکسل 3a با حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی و رزولوشن ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و DPI برابر ۴۰۰ پیکسل‌ بر‌هراینچ به بازار عرضه شود. همچنین، به‌نظر می‌رسد گوگل دو نسخه‌ی مختلف از این دستگاه با نام‌های پیکسل 3a و پیکسل 3a XL معرفی خواهد کرد. گوگل پیکسل 3a از نمایشگر ۵.۶ اینچی با رزولوشن ۲۲۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و گوشی هوشمند پیکسل 3a XL با نمایشگر ۶ اینچی و رزولوشنی مشابه با 3a بهره خواهند برد.

براساس اطلاعات فاش‌شده‌ی یکی از خُرده‌فروشی‌ها، پیکسل 3a‌ با قیمت ۶۴۹ دلار کانادا و پیکسل 3a ایکس ال با قیمت ۷۹۹ دلار کانادا فروخته خواهند شد که به دلار آمریکا قیمت آن‌ها به‌ترتیب برابر ۴۸۵ دلار و ۶۰۰ دلار خواهد بود. انتظار می‌رود در ۷مِی (برابر با ۱۷اردیبهشت‌) میان‌رده‌‌هایی جدید گوگل به بازار عرضه شوند. پیش‌تر نیز گفته شده بود پیکسل 3a و 3a ایکس ال ۱۷اردیبهشت‌ معرفی می‌شوند.

 

منبع : زومیت